Facebook Pixel Code
+

Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Cart

FAQ

Dostawa

Tak, wysyłamy na cały świat. Obowiązują koszty wysyłki, które zostaną dodane przy kasie. Przeprowadzamy rabaty i promocje przez cały rok, więc bądź na bieżąco z ekskluzywnymi ofertami.

To zależy od tego, gdzie jesteś. Zamówienia przetworzone tutaj potrwają 5-7 dni roboczych. Dostawy zagraniczne mogą trwać od 7-16 dni. Szczegóły dostawy zostaną podane w wiadomości e-mail z potwierdzeniem.

Korzystamy z usług wszystkich głównych przewoźników oraz lokalnych partnerów kurierskich. Podczas realizacji transakcji zostaniesz poproszony o wybranie metody dostawy.

Produkt

Zawsze staramy się, aby nasi klienci pokochali nasze produkty, ale jeśli potrzebujesz zwrócić zamówienie, z przyjemnością pomożemy. Po prostu napisz do nas bezpośrednio, a przeprowadzimy Cię przez cały proces.

To zależy od twórcy i produktu. Wszystkie opcje są opisane na stronie produktu, więc szukaj tam opcji dostosowywania.

Inne

Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem naszej strony! Chętnie Ci pomożemy.

Wszystkie produkty są projektowane i ręcznie wykańczane w Polsce w Gdańsku w naszym własnym warsztacie.

 

Przy pierwszym zakupie te elementy będą jasne i lśniące, z czasem noszenia  zaczynają wyglądać matowo… Starzejąc się wyglądają lepiej :) aby Twoje srebro było błyszczące, masz kilka możliwości:
1. Sposób domowy - pasta do zębów i szczoteczka  - przetrzeć ściereczką
2. Zakup płynu do polerowania

Używaj ich według uznania :)

Tak, wszystkie produkty ze srebra są wykonane ze srebra próby .925.

Wszystkie mankiety są plastyczne i pasują do większości rozmiarów nadgarstków. Rozmiary są podane i do wyboru na stronie z produktem.
Oczywiście jak jest bardzo mały nadgarstek może być luźna standardowo nasze bransoletki majką 18 cm średnicy,
ale skracamy do 16 cm po wyborze w sklepie wariantu.

Na dole strony jest pole zapisz się do newslettera

Na pewno tak! Napisz do nas na contact@manosjewelry.com i możemy porozmawiać o szczegółach.